iPhone 6 Plus ekran değişimi nasıl yapılır uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından çekilmiş olan bu videomuz aracılığı ile sesli anlatımlı bir şekilde izleyebilirsiniz.

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi
™ https://www.gsmiletisim.com/urun/iphone-6-plus-ekran-degisimi

iPhone 6 Plus ekran değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmıştır. Aynı zamanda 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.

1. Ekran değişimi süresi teknik servisimize gelindiğine 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
2. Komple yani ön cam + dokunmatik alan + iç ekran + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
3. Telefon içerisinde bulunan bilgileriniz (rehber, uygulama, galeri, notlar ve benzeri) kesinlikle silinmez.
4. Ekran kırılması sorunu ile tekrar karşılaşmanızı önlemek amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılır.

iPhone 6 Plus ekran değişimi sonrasında ise telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Bu sayede garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan her türlü teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

source

Comments

comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

*